1 - 5 av 5

Avslutad | Pant – Tisdag 14 april 2020

Klubbad för

Signerat foto, Cafe Lehmitz, Zeughausmarket, april 1970, Anders Petersen, 9x12,5cm med påskriven passepartout

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Olja på duk, Signerad Anders Österlin och daterad 1985. Duk 80 x 80 cm. Svart träram

200 kr

Utrop: 500 kr

Etsning av Folke Gullby, "Min Atelje", 32,5*41,5 cm

325 kr

Utrop: 125 kr

Etsning av Folke Gullby, signerad, 20*23cm

250 kr

Utrop: 75 kr

Etsning av Folke Gullby "Björkmans fiskebodar, Flatvarp", signerad. 38*26cm

300 kr

Utrop: 100 kr