1 - 12 av 12

Avslutad | Pant – Tisdag 14 april

Klubbad för

Signerat foto, Cafe Lehmitz, Zeughausmarket, april 1970, Anders Petersen, 9x12,5cm med påskriven passepartout

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Konst Skulpturer

Figurin, Kosta boda, Kjell Engman, Catwalk, Rocka Billy, 19cm

650 kr

Utrop: 250 kr

Konst Skulpturer

Figurin, Målerås, Mats Jonasson, höjd ca 10cm

225 kr

Utrop: 100 kr

Konst Skulpturer

125 kr

Utrop: 100 kr

Färglitografi, SVEN LINGARDSZ (född 1944): "Balanserat möte", diptyk, signerad Sven Lingardsz, ea 188/250, ca 68 x 53 cm i vit metallram

Utrop: 1 000 kr

Olja på duk, Signerad Anders Österlin och daterad 1985. Duk 80 x 80 cm. Svart träram

500 kr

Utrop: 500 kr

200 kr

Utrop: 500 kr

350 kr

Utrop: 500 kr

350 kr

Utrop: 500 kr

Etsning av Folke Gullby, "Min Atelje", 32,5*41,5 cm

325 kr

Utrop: 125 kr

Etsning av Folke Gullby, signerad, 20*23cm

250 kr

Utrop: 75 kr

Etsning av Folke Gullby "Björkmans fiskebodar, Flatvarp", signerad. 38*26cm

300 kr

Utrop: 100 kr