1 - 20 av 35
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 april

Klubbad för

Karaff med kork i glas, H:ca22cm exklusive kork

150 kr

Utrop: 75 kr

Karaff med kork i glas, höjd: ca15cm inklusive kork

150 kr

Utrop: 75 kr

Grand Cru, Tumblers/vattenglas, 6 stycken, Erik Bagger, 22cl, i originalkartong

75 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Kosta Boda, H14cm, Ø60cm diameter ca 18 cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Fat med fot, Ardys Struwer, fågelmålning, omkrets ca 100cm, höjd ca 7cm

425 kr

Utrop: 500 kr

Vas, Kosta Boda, Bertil Vallien, blå med polykromt mönster, höjd ca 30cm

650 kr

Utrop: 500 kr

Vas, Kosta Boda, Ulrica Hydman-Vallien, "Open Minds", signerad, höjd 20cm

475 kr

Utrop: 375 kr

Skulptur, Kosta Boda, Ulrica Hydman-Vallien, signerad, numrerad, höjd ca 14cm

700 kr

Utrop: 250 kr

Skulptur, Kosta Boda, B. Vallien, Atelier, signerad, numrerad, höjd ca 5cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Konstglas, RBA, höjd ca 13cm, utan elkontakt.

75 kr

Utrop: 75 kr

Konstglas, RBA, höjd ca 13cm, utan elkontakt

50 kr

Utrop: 75 kr

75 kr

Utrop: 75 kr

Studioglas, Strömbergshyttan, signerad 95106, höjd ca 15cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, Happy going, rosa, höjd ca 9cm

Utrop: 200 kr

Holmegaard ljuslyckta höjd 26cm, med läderhandtag

200 kr

Utrop: 225 kr

Kosta Boda Mine 2st ljuslyktor höjd 95 mm

100 kr

Utrop: 125 kr

Parti glas Kosta Boda skål, Orrefors ljuslyckta, samt fat Bohemia 36cm diameter

Utrop: 200 kr

Cristal d´arques Frankrike, kristall vas höjd 30cm diameter 14cm

250 kr

Utrop: 375 kr

Vas Kosta Boda Ulrika Hydman, Vellien Open minds snr:48744 H:26cm Blå

700 kr

Utrop: 600 kr

Ljusstakar 3 st Iittala Festivo H: 24cm, H: 21,5cm, H: 18,5cm

1 500 kr

Utrop: 750 kr