1 - 6 av 6

Avslutad | Pant – Tisdag 21 april

Klubbad för

Etsning av Carl Larsson "Kersti i svart" 31x41cm, med ram och glas

400 kr

Utrop: 500 kr

Oljemålning av Kurt Ullberger, signerad och daterad -65, 57x40cm

300 kr

Utrop: 350 kr

Grafiskt blad, Philip von Schantz (1928-1998), Vita vinbär, signerad och daterad 84, numrerad 4/265, 63x87,5cm inkl. ram

2 800 kr

Utrop: 2 800 kr

Okänd konstnär, olja på duk, signerad V. Malmlöf, 56x64cm inkl. ram

150 kr

Utrop: 200 kr

Philip von Schantz 1928-1998), grafiskt blad, vettar, signerad och numrerad 109/150, 47x62cm inkl. ram

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Färglitografi, Brita Molin (1919-2008) "Gryning", 1969, nr: 38/100, signerad, bildstorlek 45x49,5cm, fuktskada på passpartout

Utrop: 125 kr