1 - 15 av 15

Avslutad | Pant – Tisdag 21 april

Klubbad för

Akustisk Gitarr M. Sakurai, Made in Japan, No.8 1980, lackskador vid stallet, i skadat hårt fodral

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr

Akustisk Gitarr K Yairi mod. YF-00028R, snr. 52728, bucklor i locket, i hårt fodral

6 500 kr

Utrop: 6 000 kr

Akustisk gitarr Epiphone Gibson PR-200EB, snr. H6110209 i skadat mjukt fodral

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Elgitarr Lyon by Washburn, i mjukt fodral, Serienr: 05086171, mindre lackskada och slitage på kroppen

500 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Övrigt

Tamburin RhythmTech, Nr: 4230015

175 kr

Utrop: 50 kr

Akustisk gitarr med mic, Seagull Nr 6, Serienummer 34344, mindre stötskador på kroppen, i mjukt fodral, med stämapparat

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Musikinstrument Övrigt

Gitarrstärkare Blackstar, Modell: ID Core Stereo 100, Produktnr: 120100-VA, med sladd och effektpedal-kontroll. Ej på visning

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr Fender Stratocaster, Made in Mexico, Serienr: MZ7095480, något repig på kroppen, baklucka saknas, i kartong, Visas och hämtas på Sefina Östra Bangatan 42A, 70361 Örebro

2 300 kr

Utrop: 2 500 kr

Musikinstrument Övrigt

Gitarrförstärkare Fender Blues Junior, Serienr: B-240237, 230V-50Hz, 180W, med strömsladd, Visas och hämtas på Sefina Örebro, Östra Bangatan 42A, 70361 Örebro

2 800 kr

Utrop: 1 800 kr

Musikinstrument Övrigt

Gitarförstärkare Fender Deluxe Hot Rod, Serienr: B-118719, med strömkabel, 230V-50Hz, 180W, Visas och hämtas på Sefina Örebro, Östra Bangatan 42A, 70361 Örebro

3 400 kr

Utrop: 1 900 kr

Elgitarr Fender Telecaster, Japan (ca 1985-1986), Snr: B000751, lack- och stötskador på kropp, i mjukt Fender-fodral

4 900 kr

Utrop: 1 000 kr

Musikinstrument Övrigt

Shertler, Stat-C-set

Utrop: 1 400 kr

Musikinstrument Övrigt

Boost, -overdrivepedal Marshall Bluesbraker II utan sladdar

425 kr

Utrop: 150 kr

Musikinstrument Övrigt

DI box, Behringer DI400P snr: S1310298490

100 kr

Utrop: 100 kr

Gitarr Ovation Collectors series modell:1988-p Nr. 556 i hårt fodral liten lackskada på kropp

7 800 kr

Utrop: 5 700 kr