1 - 1 av 1

Avslutad | Klassiska – Lördag 23 maj

Klubbad för

LJUSSTAKAR, ett par, silver, tvåarmade, arbetad yta, Jugend, 1900-talets första hälft, svenska importstämplar, höjd 18 cm, vikt 471 g.

Utrop: 2 100 kr