1 - 20 av 55
123 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 maj

Klubbad för

Louis Vuitton Korthållare svart monogram, 13 x 7,5 x 0,4 cm, ref: M68339, ytterkartong, dustbag

2 000 kr

Utrop: 1 600 kr

Figurin "Plommon", Rörstrand, Kerstin Hörnlund, H: 6,5cm L: 11,5cm B: 7cm, mindre nagg

250 kr

Utrop: 300 kr

Gosedjur "Steiff" höjd: cirka 13cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Gosedjur "Steiff" höjd: cirka 15cm

300 kr

Utrop: 375 kr

Gosedjur "Steiff" höjd: cirka 15.5cm (exklusive horn)

200 kr

Utrop: 200 kr

Gosedjur "Steiff" höjd: cirka 11cm

225 kr

Utrop: 125 kr

Gosedjur "Steiff" höjd: cirka 18 cm

250 kr

Utrop: 75 kr

Gosedjur "Steiff" höjd: cirka 20,5cm

225 kr

Utrop: 250 kr

225 kr

Utrop: 75 kr

Handdocka "Steiff" längd: cirka 22,5cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Skor Ironsteel "Powerwear" storlek 45

225 kr

Utrop: 250 kr

Väska, Christian Dior, vintage, monogram, marint läder, 21,5x15cm

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Väska, Longchamp, grön nylon med skinndetaljer

350 kr

Utrop: 250 kr

Plånbok, Longchamp, grönt skinn

125 kr

Utrop: 125 kr

Champagnekyl, Scandic Silver, sliten, höjd: 5cm

325 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstakar, ILVA Home Collection, metall, höjd ca 40cm

Utrop: 250 kr

Ljusstake, fyrarmad, nysilver, Engelska stämplar, höjd: 26cm, bredd: 29cm

Köksredskap, 7 delar, rostfritt stål, i fodral

200 kr

Utrop: 50 kr

Handväska, Guess, Bobbi Inside Out Tote, Camel Multi, 27x35x12, handtag 24cm, skinnimitation

Utrop: 300 kr

Fodral, till Macbook Pro Leather Sleeve, i fodral

Utrop: 600 kr