1 - 8 av 8

Avslutad | Pant – Tisdag 5 maj

Klubbad för

Figurin, Wallendorf Thuringen 1794, "Flicka på skridskor", höjd 26cm, numrerad 1438

425 kr

Utrop: 425 kr

FIgurin, Bing & Gröndahl, Isbjörn, numrerad 321, höjd: 9,5cm bredd: 15cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Figurin, Royal Copenhagen, Isbjörn, längd: 11,5cm, numrerad 729

Utrop: 250 kr

Figurin, Bing & Gröndahl, Isbjörn, längd: 30cm, höjd: 14cm, numrerad 1785

Figurin, Royal Copenhagen, Björnunge, längd: 10cm, numrerad 21432

Utrop: 200 kr

Ljusstakar Hackefors med blå blommor L:90mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Vas IIttala Tapio Wirkkala "Avena" höjd: 17cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Aladåbform, signerad Fritz Olof Hallberg, saltglaserad keramik, Ruutska Bruket L: 21,5cm B: 17,5cm

Utrop: 375 kr