1 - 8 av 8

Avslutad | Pant – Tisdag 5 maj

Klubbad för

Musikinstrument Träblås

Fiol "Lark" made in China i fodral med stråk, en sträng saknas

200 kr

Utrop: 50 kr

Elgitarr Squire by Fender Telecaster Serienr: CGS1314532, Crafted in China, lackskador, en sträng av

2 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Musikinstrument Övrigt

Cymbal, Zildijan Fast Crash 14"/36cm

Utrop: 500 kr

Elbas, stötskador, saknar skruvar, skruvhål, släppt i hals, nr 8941, hårt fodral

1 300 kr

Utrop: 50 kr

Saz Baglama, turkisk gitarr, små nagg, små sprickor, i mjukt fodral

Utrop: 550 kr

Elgitarr Fender Strat USA Snr: G 030150, ca 1980, röd (Candy apple red) med gulddetaljer i hårt fodral

Akustisk gitarr Yamaha C-40, Sn: QL2264375, lackskador, vissa går ner i trä, i mjukt fodral. Visas och hämtas hos Sefina Uppsala - Dragarbrunnsgatan 53

Musikinstrument Elektroniska

Digital piano, Technics, SX-PX22, strömkabel, svart flygelfodral medföljer, skador på trä finns. Visas och hämtas hos Sefina Uppsala - Dragarbrunnsgatan 53