1 - 11 av 11

Avslutad | Pant – Tisdag 12 maj

Klubbad för

Olja på duk, sign Derek Hare, 44 x 34, havsmotiv, ram defekt.

375 kr

Utrop: 300 kr

Grafiskt tryck, sign. Jolin (Einar), 144/360, inglasad ram.

275 kr

Utrop: 300 kr

Färglitografi sign. Lindström (Bengt), numrerad 189/400, 20 x 28.

250 kr

Utrop: 300 kr

Litografi, Chahab, 50 x 40, signerad. numrerad E.A 5/5, inglasad ram.

Utrop: 250 kr

Litografier, två st, okända konstnärer; 34 x 44 Golfbag nr 81/450 samt 35 x 27 Fiske nr 26/95..

100 kr

Utrop: 200 kr

Oljemålning av Elis Gotthard de Capretz motiv:46x30cm. Visas och hämtas hos Sefina Jönköping.

Utrop: 100 kr

Oljemålning Ulla Buhre, motiv 81x88cm, lagning på duk. Visas och hämtas hos Sefina Jönköping.

Utrop: 750 kr

Oljemålning Ulla Buhre, motiv: 81x100cm. Visas och hämtas hos Sefina Jönköping.

Utrop: 1 000 kr

Oljemålning Ulla Buhre 80x115cm. Visas och hämtas hos Sefina Jönköping.

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Oljemålning Ulla Buhre "Mellan dröm och verklighet" motiv:28x34cm. Visas och hämtas hos Sefina Jönköping.

Utrop: 375 kr

Tavla, Arnold Eres estetisk rytm 1970 olja på pannå, skadad ram

300 kr

Utrop: 300 kr