1 - 20 av 52
123 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 maj

Klubbad för

Figurin, stengods, gustavberg, Paul Hoff, signerad, Höjd: ca 17cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Figurin, stengods, Uggla, Design: Paul Hoff, Gustavsberg, Höjd: ca 17cm

550 kr

Utrop: 375 kr

Vas, Sture G Ohlsson, Tallhöjdens Stengods, Simlångsdalen, Höjd: ca 29cm

Utrop: 125 kr

Telefon Kobra röd LM Eriksson med telejack-sladd

225 kr

Utrop: 400 kr

Ecco 285 , ett par skor storlek 45, ej använda

300 kr

Utrop: 400 kr

Ray Ban solglasögon, RB3016 Clubmaster w0366 51021, små naggar i guldram runt glaset, originalask

600 kr

Utrop: 450 kr

Mynt, samling om fyra st, £5 Queen Elisabeth II, Countdown to London 2009-2012 (OS 2012), Cu/Ni, Ø38 mm, obrutna förpackningar, med etui.

150 kr

Utrop: 125 kr

Solglasögon, Svart plast, Ray-Ban RB 4147 601/58. Något repig på ramen, Inkl. putsduk och fodral.

475 kr

Utrop: 400 kr

Koppargryta Ronneby Bruk, med glaslock, 20cm, 3 liter, Artikelnr: 94920, i nyskick med orginal låda

750 kr

Utrop: 600 kr

Ljusstake 7-armad Höjd:26cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Malmljusstake 7-armad Höjd:28cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Solglasögon Ray Ban, modell:3570 repor på glaset, putsduk samt fodral

300 kr

Utrop: 125 kr

Mynt 345st svenska i väska med årtalskator, blandade årtal och i olika material och årtal

2 400 kr

Utrop: 375 kr

Morakniv kockkniv 22cm, 1 brödkniv, Tamahagne Bamboo 3-layer 24cm, Yaxell ZEN Santoku knife 37-layer, Loobal keramiskt bryne, Morakniv skärpstål 24 cm i svart fodral

2 500 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring Edblad modell Malin stål Ø20½

Utrop: 75 kr

Case Logic Kameraryggsäck

250 kr

Utrop: 200 kr

Väska Marc Jacobs crossbody, svart läder, mässingsfärgade detaljer, dustbag, 22x19cm, slitage och defekt lås

900 kr

Utrop: 200 kr

Väska Michael Kors Jet set pink shoulder bag, snr 3254gtvc3l, detaljer i gulmetall, 25x16cm, fläckar på utsidan

475 kr

Utrop: 300 kr

Louis Vuitton Cross-body/axelväska, Saumur 35,modell: AR0924, två separata huvudfack, tre mindre innerfack, stängs med läderrem, justerbar axelrem, lätt bruksslitage, med kvitto

4 800 kr

Utrop: 3 000 kr

Solglasögon Gucci Modell:GG0097S, snr:TKG16BI9N, sköldpaddsfärgade båge, i hårt fodral, med putsduk (oöppnad), repor på glas och slitage på bågen

375 kr

Utrop: 425 kr