1 - 9 av 9

Avslutad | Pant – Tisdag 12 maj

Klubbad för

Elgitarr, Fender Stratocaster, Japan, snr:JD16000051, i mjukt fodral från Fender

4 500 kr

Utrop: 2 400 kr

Gitarr, Akustisk, Cort guitars, modell MR710F/12NS, Snr: 151209768, 12-strängad, i mjukt fodral

650 kr

Utrop: 600 kr

Halvakustisk gitarr DeArmond x-155, orkestergitarr, hals behöver justeras, något slitna band, snr kc01050866, mjukt fodral, made in Korea

3 600 kr

Utrop: 4 400 kr

Furch akustisk gitarr s42-sf snr 30074 i mjukt fodral

3 600 kr

Utrop: 4 200 kr

Gitarr, Fender, Classic Design Series, CD-60 Dread V3/SB, stålsträngad Dreadnought, fint skick, stränghöjd behöver justeras, EJ fodral. Ser.nr: IPS190609040. Visas och hämtas hos Sefina Rosenlundsgatan, Göteborg

Utrop: 700 kr

Gitarr, Fender, Classic Design Series, CD-60 Dread V3 DS/BLK, stålsträngad Dreadnought, Svart, fint skick, stränghöjd behöver justeras, EJ fodral. Ser.nr: IPS190312603. Visas och hämtas hos Sefina, Rosenlundsgatan i Göteborg

Utrop: 600 kr

Gitarrförstärkare, Yamaha THR5, 18W, inbyggda effekter, 27 x 18 x 12 cm, adapter, sakn.batterilucka. Ej med på visning.

950 kr

Utrop: 450 kr

Elgitarr, Gibson Les Paul Custom, Ebony, USA (Nashville, TN, 2001), svart cellulosalack, mahognykropp, greppbräda av ebenholts, två humbuckers, guldfärgad hardware, lackskador, slitage runt om, originalcase, tag, Ser.nr: 01201442. Visas och hämtas hos Sefina, Rosenlundsgatan i Göteborg

16 800 kr

Utrop: 13 800 kr

Bild saknas

Musikinstrument Övrigt

Mixerbord YAMAHA, Analog, Modell: MG10UX Serienr: 322692, tillbehör strömkabel, usb kabel, bruksanvisning och kartong.

700 kr

Utrop: 1 500 kr