1 - 6 av 6

Avslutad | Pant – Tisdag 19 maj

Klubbad för

Olja på pannå av Janis Kalmite, "Ella", -73, 54cm X 68cm

750 kr

Utrop: 50 kr

Olja på pannå av Janis Kalmite, "Gundelfingen" 1989 70x80cm

700 kr

Utrop: 50 kr

Salvador Dali (1904-1989), grafiskt blad, 150/250, 58x75 cm, i ram 78,5x100 cm

1 700 kr

Utrop: 1 500 kr

Petter Thoen (1943-), grafiskt blad, Super Mickey, signerad, 30/290, 26x36,5 cm, inramad 34x46 cm

375 kr

Utrop: 375 kr

Konst Skulpturer

Skulptur, brons, Henrik Allert (1937-), signerad, längd: 22 cm, höjd: 13,5 cm

2 800 kr

Utrop: 3 200 kr

Bronsskulptur JOSEPH BERTHOZ, signerad, gjutarstämpel. “Fac et Spera”. Skulptur, brons, J. Berthoz. Gjutarstämpel C&L Deposée, bronze garanti au tite samt nummer (16)8889. Höjd 24 cm (inklusive bas 36 cm). sockel skadad

1 700 kr

Utrop: 3 000 kr