1 - 6 av 6

Avslutad | Pant – Tisdag 19 maj

Klubbad för

Skål Rörstand Bertil Lundgren, reliefdekor, svart glasyr, höjd 5cm, diameter 16cm

Utrop: 500 kr

Vas, Royal Copenhagen, Musselmalet, 1016, höjd 11,3cm

425 kr

Utrop: 425 kr

Kruka Prins Eugens Waldemars udde, höjd: 15 cm, Ø15,5cm i överkant, bruksslitage

250 kr

Utrop: 125 kr

Vas, osignerad, höjd: 21 cm, Ø24 cm

275 kr

Utrop: 150 kr

Figuriner 3st av Rolf Berg Torshälla Sweden höjd 11-12,5cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Figuriner 2st av Rolf Berg Torshälla Sweden höjd 11-12cm

75 kr

Utrop: 75 kr