1 - 9 av 9

Avslutad | Pant – Tisdag 26 maj

Klubbad för

Kosta Boda, Vas, "Open Mind" av Ulrica Gydman, S/N: 7041020, vit, glas, Höjd: ca25cm

600 kr

Utrop: 600 kr

Assietter 6st Orrefors "Påfågel" Ø20cm

200 kr

Utrop: 300 kr

Assietter 7st Orrefors "Påfågel" Ø20cm

200 kr

Utrop: 325 kr

Skålar 5st Orrefors "Påfågel" Ø14cm

200 kr

Utrop: 150 kr

Smörbytta Orrefors "Påfågel" mått 16,5-20,5cm med kant

50 kr

Utrop: 100 kr

Konstglas, Kosta Boda Make up röd, Nagellack, design: Åsa Jungelius, höjd: 18,5cm

800 kr

Utrop: 400 kr

Konstglas, Kosta Boda Make up Orange, Nagellack, design: Åsa Jungelius, höjd: 18,5cm

850 kr

Utrop: 400 kr

Konstglas, Kosta Boda Make up Rosa, Nagellack, design: Åsa Jungelius, höjd: 18,5cm

800 kr

Utrop: 400 kr

Konstglas, Kosta Boda Make up Röd, Läppstift, design: Åsa Jungelius, höjd: 20,5cm, signerad och numrerad 2096907

850 kr

Utrop: 400 kr