1 - 5 av 5

Avslutad | Pant – Tisdag 26 maj

Klubbad för

Akustisk gitarr Cort med mic, modell MR-730FX, sernr 05115026, liten bula i sargen, mjukt fodral, Visas och hämtas i vår Butik Sefina Pantbank Västerås Erik Hahrsgata 2

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Akustisk gitarr, Yamaha modell: CG-100A, Snr: 00420455, liten stötskada på halsen, i mjukt fodral

400 kr

Utrop: 500 kr

Musikinstrument Träblås

Munspel M. Hohner, Super Chromonica, spricka i träet, i fodral

Utrop: 375 kr

Akustisk gitarr Fender CD 100/12, stålsträngad, Snr: 101019123, små repor, i kartong

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Elgitarr Gretsch by Bigsby 6656, Chet Atkins D196609, små stötskador, saknar skinnbakstycke, hårt fodral

24 000 kr

Utrop: 10 800 kr