1 - 20 av 25
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 maj

Klubbad för

Kaffeskedar modell Disa 12 st S830, 103mm, 114,7g

1 100 kr

Utrop: 700 kr

Potatissked S830, 204mm, 44,9g

350 kr

Utrop: 275 kr

Smörkniv S830 Brv: 47,6g 168mm, av modell: Chippendale

100 kr

Utrop: 100 kr

Dessertskedar 4st S830 122,5g 152mm, av modell: Chippendale

550 kr

Utrop: 700 kr

Dessertgafflar 12st S830 296,0g 148mm, av modell: Chippendale

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Dessertknivar 11st S830 Brv: 400,2g 179mm, av modell: Chippendale

800 kr

Utrop: 750 kr

Matskedar 6st S830 227,3g 182mm, av modell: Chippendale

Utrop: 1 200 kr

Matgafflar 12st S830 398,0g 179m, av modell: Chippendale

1 900 kr

Utrop: 2 100 kr

Matknivar 12st 830 Brv: 654,0g 204mm, av modell: Chippendale

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Vas, Silver925, 629,1g av "W.A.Bolin" med fiskar, År 1948, Höjd: 166mm, graverad undertill

2 900 kr

Utrop: 3 400 kr

Silverglas 6st S830 405g höjd 9cm.

Utrop: 2 200 kr

Kaffeskedar 6st S830 82,2g, längd:122mm, modell: Vasa, en graverad

Utrop: 450 kr

Salt och pepparkar i glas med detaljer i silver S830 med skedar i silver S830

550 kr

Utrop: 125 kr

Sockertång S830 18,0g 9cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Sockerskål och gräddkanna S830 184,4g

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Gräddkanna S830 101,2g höjd 6cm Ø6cm

Utrop: 550 kr

Kaffeskedar 6st S830 83,2g 120mm modell Vasa

Utrop: 450 kr

Ljusstakar ett par S830 brv 267,1g, höjd 6,5cm fylld fot Ø 10cm, små bucklor

Utrop: 750 kr

Kaffeskedar 6st S830 81,1g 120mm modell Vasa, graverade

Utrop: 425 kr

Såssnipa S830 93,9g Ø 9cm höjd 4,5cm med trähandtag, Danska silverstämplar

Utrop: 500 kr