1 - 20 av 178
123...9 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 11 juni

Klubbad för

VÄSKA, HERMÈS, Birkin 35, Gold Togo, palladiumpläterade metalldetaljer, 35x27x19cm, inrutat K år 2007, hänglås samt nyckel nummer 120, dustbag, några små repor på botten och lite på hörnen.

60 000 kr

Utrop: 57 000 kr

VÄSKA, BALENCIAGA, grå/beige läder, detaljer i gulmetall, 24x19x10cm, axelrem,

3 600 kr

Utrop: 3 200 kr

VÄSKA, DOLCE & GABBANA, cerise/korall färgat läder, detaljer i gulmetall, 25x20x13cm, axelrem,

4 100 kr

Utrop: 2 700 kr

VÄSKA, GUCCI, Guccissima mini, svart läder (delvis blekt), detaljer i gulmetall, 34x26x15cm, bruksslitage.

3 500 kr

Utrop: 2 500 kr

VÄSKA, MICHAEL KORS, vinrött läder, detaljer i gulmetall, ormskinnsdetaljer, 31x22x13cm, axelrem, dustbag, visst slitage på hörn.

800 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, BOTTEGA VENETA, Hobo, mörkblått läder, 45x35cm, dustbag. bruksslitage,

3 300 kr

Utrop: 2 900 kr

RYGGSÄCK, SALVATORE FERRAGAMO, svart läder, 30x33x14cm, vadderad rygg, ytterfack,

2 500 kr

Utrop: 2 700 kr

SOLGLASÖGON, CHANEL, 3302, c.714, 54 16, bruna bågar, bruna glas, etui.

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

SOLGLASÖGON, EOE, Nattviol, svarta bågar, svarta glas, etui.

Utrop: 700 kr

CLUTCH, SAINT LAURENT, svart läder, 32x15cm.

Utrop: 1 800 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Zippy Wallet, Epi, svart läder, 19x10cm, 8 kontokortsfack, mynt, sedel, dustbag, originalask.

2 300 kr

Utrop: 2 000 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, BOTTEGA VENETA, Intrecciato, mörkbrunt flätat läder, 19x10cm, 8 kontkortsfack, mynt, sedel.

2 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LIBERTY LONDON, canvas, 11x11cm, 4st kontokortsfack, mynt, sedel.

400 kr

Utrop: 450 kr

SOLGLASÖGONFODRAL, LIBERTY LONDON, canvas, rosa, turkos.

250 kr

Utrop: 300 kr

VÄSKA, VICTORIA BECKHAM, Bow satin, svart mocka, kedja i gulmetall, 20x15x8cm.

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Zippy Organizer, Epi, svart läder, 21x11cm, 12 kontokortsfack, mynt, sedel.

2 600 kr

Utrop: 2 000 kr

SOLGLASÖGON, CHANEL, 5074-B, c.5010/87, strass, svarta bågar (kortade) svarta glas, etui

850 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, DOLCE & GABBANA, brunt läder, detaljer i gulmetall, 35x25x10cm.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Scarves

SJAL, SAINT LAURENT, 65% cashmere, 35% siden, 140x140cm, svart med vit paisley.

1 000 kr

Utrop: 1 000 kr

Accessoarer Scarves

SJAL, LARA BOHINC, 90% modal, 10% cashmere, 190x130cm, några tråddragningar.

700 kr

Utrop: 800 kr