1 - 20 av 249
123...13 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 11 juni 2020

Klubbad för

VÄSKA, HERMÈS, Birkin 35, Gold Togo, palladiumpläterade metalldetaljer, 35x27x19cm, inrutat K år 2007, hänglås samt nyckel nummer 120, dustbag, några små repor på botten och lite på hörnen.

60 000 kr

Utrop: 57 000 kr

VÄSKA, BALENCIAGA, grå/beige läder, detaljer i gulmetall, 24x19x10cm, axelrem,

3 600 kr

Utrop: 3 200 kr

VÄSKA, DOLCE & GABBANA, cerise/korall färgat läder, detaljer i gulmetall, 25x20x13cm, axelrem,

4 100 kr

Utrop: 2 700 kr

COLLIER, CHANEL, vintage, gulmetall, imitationspärlor, mitten pärlan på hänget har flagnat, längd 75cm, från år 1986.

3 600 kr

Utrop: 1 400 kr

HÄNGE MED KEDJA, CHANEL, Resin Matryoshka Russian Doll, svart resin, silverfärgad kedja längd 90cm, hänget är öppningsbart.

Utrop: 2 000 kr

ARMRING, LOUIS VUITTON Leo monogram wood bangle, diameter, 6,5cm, bredd 4cm.

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, GUCCI, Guccissima mini, svart läder (delvis blekt), detaljer i gulmetall, 34x26x15cm, bruksslitage.

3 500 kr

Utrop: 2 500 kr

VÄSKA, MICHAEL KORS, vinrött läder, detaljer i gulmetall, ormskinnsdetaljer, 31x22x13cm, axelrem, dustbag, visst slitage på hörn.

800 kr

Utrop: 900 kr

Kläder Skor

SKOR, CHRISTIAN LOUBOUTIN, Peep toe platform, svart läder, stl 37½, klack 15,5cm, platå 6cm, kartong.

Utrop: 1 600 kr

VÄSKA, BOTTEGA VENETA, Hobo, mörkblått läder, 45x35cm, dustbag. bruksslitage,

3 300 kr

Utrop: 2 900 kr

RYGGSÄCK, SALVATORE FERRAGAMO, svart läder, 30x33x14cm, vadderad rygg, ytterfack,

2 500 kr

Utrop: 2 700 kr

Kläder Skor

SKOR, GIANVITO ROSSI, beige mocka, stl 39, klack 9cm, skopåse.

450 kr

Utrop: 450 kr

SOLGLASÖGON, CHANEL, 3302, c.714, 54 16, bruna bågar, bruna glas, etui.

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

SOLGLASÖGON, EOE, Nattviol, svarta bågar, svarta glas, etui.

Utrop: 700 kr

CLUTCH, SAINT LAURENT, svart läder, 32x15cm.

Utrop: 1 800 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Zippy Wallet, Epi, svart läder, 19x10cm, 8 kontokortsfack, mynt, sedel, dustbag, originalask.

2 300 kr

Utrop: 2 000 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, BOTTEGA VENETA, Intrecciato, mörkbrunt flätat läder, 19x10cm, 8 kontkortsfack, mynt, sedel.

2 200 kr

Utrop: 1 400 kr

ARMBAND, HERMÈS, Jumbo, svart nylon, hake i vitmetall, smyckespåse, originalask,

Utrop: 1 200 kr

ARMBAND, HERMÈS, Rivale Double, rött läder, spänne i gulmetall, längd 32cm, smyckespåse, originalask.

1 900 kr

Utrop: 2 000 kr

ARMBAND, HERMÈS, Clic Clac H, gumetall, vit emalj, 55,5cm i diameter, smyckespåse, originalask.

4 200 kr

Utrop: 2 200 kr