1 - 2 av 2

Avslutad | Pant – Tisdag 2 juni 2020

Klubbad för

Färglitografi Bengt Lindström signerad och numrerad 41/125, 54x69cm, ej visning

650 kr

Utrop: 750 kr

Grafiskt blad, Paul René Gauguin (f.1911-1976), numrerad 4/30, motiv 52x41cm, ram något skavd, mindre stötskada på motiv , ej visning

750 kr

Utrop: 800 kr