1 - 13 av 13

Avslutad | Pant – Tisdag 2 juni 2020

Klubbad för

Musikinstrument Övrigt

Rytmmaskin analog Korg Volca Beats 085071 i box med sladd. Ej på visning

650 kr

Utrop: 500 kr

Musikinstrument Övrigt

Effektpedal Big Muff Electro-Harmonix

375 kr

Utrop: 300 kr

Elgitarr, hemmbyggd med bild på Marilyn Monroe, små skador på kropp, i hårt fodral

1 700 kr

Utrop: 50 kr

Musikinstrument Träblås

Altsaxofon Jupiter Jas-567 RF55187 i hårt fodral. Ej på visning

1 600 kr

Utrop: 1 100 kr

Elgitarr Vantage VS600, serie 1050680, Made in Japan, stötskador, i mjukt fodral

Utrop: 2 000 kr

Akustisk gitarr Gibson LG-0 serie 170832, stötskador, i mjukt fodral

7 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Elbas Greg Bennett Fairlane serie S1060801447, lackskador, i mjukt fodral

225 kr

Utrop: 250 kr

Musikinstrument Övrigt

Cymbal Zildijan ZBT Crash 18" / 45cm. Ej på visning

300 kr

Utrop: 300 kr

Musikinstrument Övrigt

Digitalt Keyboard, Yamaha EX7, SNR: OK01333, displayskydd, tejpad, något kantstött, sladd, manual, i mjukt fodral (trasigt). Ej på visning

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Elbas, Fender Precision, snr: Z2049553, naggad/repig på kroppen fram och baksida, tejpat plektrumskydd (runt telepluggen), påklistrad plektrumetui på huvudet, mjukfodral skadat och nött, dragkedja vid ytterfodralet trasigt och tyget sönder, fodret trasigt

5 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Musikinstrument Övrigt

Keyboard, Yamaha, PSR-16, saknar strömkabel och fodral, ej funktionstestad, bruksslitage, snr: 057971. Ej på visning

Musikinstrument Övrigt

Keyboard, Yamaha, PSR-540, saknar strömkabel och fodral, snr: 9116131, bruksslitage, ej funktionstestad. Ej på visning

Musikinstrument Övrigt

Högtalare/förstärkare, Bose, L1 Compact power stand, snr: 050546Z22830245AE, strömkabel, huva, förlängningar i tillhörande väska. Ej på visning