1 - 20 av 24
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 juni 2020

Klubbad för

Ljusstakar ett par Cobra Georg Jensen H20cm

425 kr

Utrop: 250 kr

Skärp Gucci GU-411924 size:100

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring Marc By Marc jacobs Ø18 i gulmetall i tygpåse

50 kr

Utrop: 50 kr

Ring Micheal Kors (8) Ø18 i gulmetall

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring Micheal Kors (8) Ø18 i gulmetall med stenar

175 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925 1,9g

25 kr

Utrop: 50 kr

Louis Vuitton väska, Keepall Bandoul 55 Damier, cirka 55cm i längd, snr MB2164, butikskvitto 2014

Pärlcollier med odlade pärlor ca8mm, ca 250cm, utan lås i låda

275 kr

Utrop: 250 kr

Teaterkikare med pärlemo mönster

Härlurar Marshall, monitor, bluetooth, nyskick

550 kr

Utrop: 375 kr

Samurajsvärd i röd slida, ej visning

300 kr

Utrop: 375 kr

Armband Ole Lynggaard rödbrunt läder, brukslitage 36cm

900 kr

Utrop: 600 kr

Kniv i horn och masurbjörk med stålblad signerat R.B längd: 20cm med läderfodral. Ej på visning.

750 kr

Utrop: 250 kr

Ray-Ban pilot solglasögon B&L 58 4 i fodral

550 kr

Utrop: 375 kr

Ray-Ban pilot, solglasögon RB 3025 58 14-140, made in Italy, med läderfodral, lite ärgade

375 kr

Utrop: 375 kr

Solglasögon wayfarer Dolce & Gabbana DG 4254, lite repor på glasen, utan fodral

600 kr

Utrop: 425 kr

Solglasögon Gucci 120 GG2454/S 54 17, utan fodral

200 kr

Utrop: 125 kr

Ray-Ban solglasögon pilotmodell, RB 3025 58 16-118 med fodral, lite repor på glaset

425 kr

Utrop: 375 kr

Väska Michael Kors Mercer, grått läder, detaljer i vitmetall, 10x22x18cm, avtagbara axelremmar, med dustbag

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Plånbok Michael Kors 11x9x2cm grå, gott skick

200 kr

Utrop: 250 kr