1 - 16 av 16

Avslutad | Pant – Tisdag 9 juni 2020

Klubbad för

Musikinstrument Träblås

Etinger Saxofon ett emaljinlägg på knapp borta snr20131261 i fodral

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Elbas Washburn XB-200 snrS6101824 i fodral

Utrop: 2 300 kr

Elgitarr Epiphone ES 339 snr18121502400 i fodral

3 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Elgitarr Fender stratocaster made in Japan lackskada snrE729821 i fodral

6 200 kr

Utrop: 2 400 kr

Musikinstrument Övrigt

Bongotrummor DADI professional percussion (18cm och 20,5cm)

375 kr

Utrop: 350 kr

Elgitarr Daion med nylonsträngar snr 830656 i hårt originaletui, klarlack-släpp på huvudet

4 100 kr

Utrop: 2 500 kr

Taylor, model 320e, akustisk, Dreadnought, mahogny & blackwood, mikrofon/eq, Ser.nr: 1108243033, orig.etui. Liten repa/spricka ovansida sarg. Visas och hämtas hos Sefina på Rosenlundsgatan 4 i Göteborg.

Akustisk gitarr Fender CD-140SCD, i mörkbrunt trä, i fodral

1 800 kr

Utrop: 750 kr

Halvakustisk gitarr Cort mr710f NS i mjukt fodral 190409573

1 300 kr

Utrop: 1 000 kr

Elgitarr Epiphone Les Paul, Studio LT snr:19032350021 svart, i fodral, ej funktionstestad

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Musikinstrument Elektroniska

Synt Yamaha E363 med strömkabel i kartong

800 kr

Utrop: 375 kr

Elgitarr Epiphone Les Paul Special-II LE 16061313162 i mjukt fodral

Utrop: 750 kr

Musikinstrument Träblås

Munspel M. Hohner Made in Germany Echo Glockenreine Stimmung, slitage i originalkartong

150 kr

Utrop: 100 kr

Musikinstrument Träblås

Trumpet Yamaha modell: YTR4335G snr. 616389, mycket gott skick i hårt case med tillbehör

2 700 kr

Utrop: 2 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Violin/ Fiol märkt C.F.G (troligen, Christian Friedrich Glass) Tyskland 1800-tal, renoverade sprickor, bruksslitage, eventuellt i renoveringsbehov, med stråke i hårt fodral

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

Elgitarr Gibson Les Paul Custom Shop VOS '58 Reissue från 2010 snr. 80652 Butterscotch/Honeyburst, lite skav och repor med originalcase och certifikat

23 500 kr

Utrop: 27 000 kr