1 - 8 av 8

Avslutad | Pant – Tisdag 9 juni 2020

Klubbad för

Fritid Sport

Kikarsikte Meopta Artemis 2100, 3-12x50 belyst, ej fäste

2 000 kr

Utrop: 2 900 kr

Fritid Sport

Golfklubbor, järnset, King Cobra: 3,4,5,6,7,8,9,P, alla med Project X 5.0 skaft, nyskick. Visas och hämtas hos Sefina på Rosenlundsgatan 4 i Göteborg.

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Fritid Sport

Golfklubbor, Lynx, 3st: Driver Predator V, 9 järn, P järn. Visas och hämtas hos Sefina på Rosenlundsgatan 4 i Göteborg.

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Abu Garcia Ambassadeur Silver Max 2, 6.4:1, i box

325 kr

Utrop: 550 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Abu Garcia Ambassadeur 6500 CS Rocket, 5.3:1, i box

600 kr

Utrop: 700 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Abu Garcia Ambassadeur Six Star, 5.3:1, i box

375 kr

Utrop: 550 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Abu Garcia Ambassadeur 7000i, 4.1:1, i box

475 kr

Utrop: 475 kr

Fritid Sport

Kikarsikte K. Kahles Wein modell: Helia-Super 4S2 snr. 155311, smärre slitage ca 1900-talets mitt

Utrop: 1 100 kr