1 - 20 av 22
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 juni 2020

Klubbad för

Kaffeskedar 12st kontrollstämplat silver 161,5g "Aristokrat" 111mm

Utrop: 850 kr

Fickur Omega två boetter S800

400 kr

Utrop: 375 kr

Sockertång 104mm 12st Kaffeskedar 112mm förgylld kontrollstämplat silver 164,1g

Utrop: 900 kr

Moccaskedar 12st 100mm kontrollstämplat silver 85,7g

375 kr

Utrop: 450 kr

Dessertbestick 12Knivar 178mm 11 Skedar 145mm kontrollstämplat silver brv608g

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Diverse serveringsbestick kontrollstämplat silver 219g

Utrop: 1 200 kr

Silvermedalj: Statministermedaljen 1976 09 19 , 2 st Torbjörn Fälldin nr 703 och 709 av 4000st, 100g 925 s, i etui

600 kr

Utrop: 600 kr

FICKUR, S800, Fylvia, 15 juveler, manuelt schweiziskt urverk, liten sekundvisare, plexiglas, klockedja double

150 kr

Utrop: 125 kr

Bägare, 2st, supkoppar, 3st i silver S830, 216,5g , personliga gravyrer

Utrop: 1 100 kr

Kaffeskedar Prins Albert 12st S830 246,6g

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Matknivar 5st S830 273,2g

Utrop: 500 kr

Bordsgafflar 6st 253,8g, med monogram

Utrop: 1 400 kr

Matskedar 5st S830 211,6g, med monogram

Utrop: 1 200 kr

Såsslev S830 48,4g Chippendale GAB

250 kr

Utrop: 275 kr

Supsked S830 21,5g

125 kr

Utrop: 125 kr

Souvenirsked S830 10,2g med Lapplands landskapssköld

Utrop: 75 kr

Tårtspade S830 137,8g, handtag i silver

Utrop: 500 kr

Tårtspade S830 52,9g

250 kr

Utrop: 275 kr

Servettring S830 19,6g

125 kr

Utrop: 125 kr

Bordsknivar 3st S830 117g,modell: Saga med monogram

Utrop: 600 kr