1 - 7 av 7

Avslutad | Pant – Tisdag 16 juni 2020

Klubbad för

Tavla, olja på duk, träram, 38x33cm inkl ram, okänd konstnär

100 kr

Utrop: 50 kr

100 kr

Utrop: 50 kr

Anders Fogelin (1932-1988), färglitografi, numrerad 198/260, signerad och daterad 1976, mått: 64x59,5cm inkl. ram

175 kr

Utrop: 200 kr

Larz Friberg (1918-2001), akvarellmålning, 54x24cm inkl. ram

Utrop: 125 kr

Tavla Urban Malm 106 x146cm teknik lager på lager med en form av vegetabilisk baserad olja, svart ram med några klämskador / skav

Utrop: 2 400 kr

Tavla Urban Malm 78 x 80 cm teknik lager på lager med en form av vegetabilisk baserad olja, svart ram med några skav märken

Utrop: 750 kr

Tavla Urban Malm 96 x 140 cm teknik lager på lager med en form av vegetabilisk baserad olja, svart ram med några skav märken

Utrop: 2 300 kr