1 - 15 av 15

Avslutad | Pant – Tisdag 16 juni 2020

Klubbad för

Väska Prada Vitello Daino Tote, färg: grå med silverfärgade detaljer, läder, ca 44x33x13,5cm, Messenger Bag med axelrem, dustbag, kortslippskvitto och påse från Prada, något fläckigt foder

3 300 kr

Utrop: 4 000 kr

Solglasögon Ray Ban RB2140 repiga och skeva

500 kr

Utrop: 250 kr

Handväska Celine Mini Luggager Svart i kalvskinn med dustbag med kvitto

7 300 kr

Utrop: 7 200 kr

Väska Gucci Miss GG Logo saknar Axelrem snr 323675 213317 med dust bag

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Väska Louis Vuitton Neverfull monogram MM nr MS1143 31x28x16cm

6 300 kr

Utrop: 6 000 kr

Louis Vuitton Pochette Gane Monogram Nr CA102a 22,5x13x6,5cm

3 700 kr

Utrop: 2 400 kr

Backkamera Gochamp modell 706 snr z45015040059 i låda

550 kr

Utrop: 250 kr

Taklampa Caravaggio design Cecilie Manz SNr 08EY15 Höjd 205mm diamanter 165mm E27 max 42w i kartong

Utrop: 750 kr

Elscooter, Xiaomi Mi M365 Pro, upp till 25km/h, Snr: 4UAF219DFE2467, bluetooth, saknar laddare, funktionstestad Ej med på visning.

3 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Väska, Louis Vuitton, Roadster Damier Graphite Canvas, Snr: BA4175, 51x34x26cm, fläckar på innerfoder, saknar hänglås, med axelrem och kopia av kvitto från Affordable Luxury-19

7 600 kr

Utrop: 9 200 kr

Hoverboard, Offroad, använt skick, skadad lykta, med laddare Ej med på visning.

650 kr

Utrop: 600 kr

GUCCI solglasögon GG1055/S 51NVK 55-17-145 svarta plastlinser med ytskador, med fodral

900 kr

Utrop: 350 kr

Kockkniv Tamahagane SAN 21 cm sn-1105 bruksslitage. Ej med på visning.

850 kr

Utrop: 400 kr

Kockkniv Tamahagane SAN SN-1103 27 cm bruksslitage. Ej med på visning.

900 kr

Utrop: 600 kr

Hörselkåpor 3M Peltor WS Alert XP Headband Inbyggd FM-radio / Bluetooth Bullerdämpande bommikkrofon, i använt skick

800 kr

Utrop: 700 kr