1 - 10 av 10

Avslutad | Pant – Tisdag 16 juni 2020

Klubbad för

Bose QuietComfort 35 II Hörlurar S/n: 077061Z72972572AE i fodral och orginalförpackning

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Högtalare Audio pro T10 s/n: 1820401254 med ström och ljudkabel Ej med på visning.

650 kr

Utrop: 650 kr

Mpc studio AKAI snr K11510027921749 i fodral med sladd

800 kr

Utrop: 600 kr

Projektor, Optoma DLP Projection Display, Snr: Q708735AAAAAC0123, med strömkabel och HDMI-kabel Ej med på visning.

950 kr

Utrop: 750 kr

Hörselkåpor 3M Peltor WS Alert XP, bluetooth, trådlös, mikrofon, Auto-Pairing och FM-radio, Refnr: MRX21A2WS6, Snr: 3618110663, bruksskick

1 000 kr

Utrop: 750 kr

Dammsugare sladdlös Electrolux med laddstation bruksslitage Ej med på visning.

750 kr

Utrop: 200 kr

Spelkonsol Xbox one S modell 1681, 1 handkontroll, hdmi och strömkabel i kartong snr: 186609573916 småfläckig i kartong

850 kr

Utrop: 700 kr

Spelkonsol, Sony Playstation 4 1Tb, modell: CUH-2216B med 2 handkontroller, HDMI kabel, strömkabel, laddkabel snr: 02274525751486096

1 500 kr

Utrop: 1 100 kr

Spelkonsol PS4 slim 500GB med 1 handkontroll, 2 spel, strömsladd och HDMI kabel i kartong, yttre kartong skadad

1 500 kr

Utrop: 1 100 kr

Spel till PS4, 3st: Call of Duty Black Ops, Red Dead Redemption II, FIFA19

250 kr

Utrop: 300 kr