1 - 11 av 11

Avslutad | Pant – Tisdag 16 juni 2020

Klubbad för

Mobil Sony Xperia 1 Model L9110 snr QV7116DBIT imei 354985100573660 128gb defekt med laddare box

950 kr

Utrop: 50 kr

Mobiltelefon Huawei Lya L29 ej orginal laddare återstäld imei 869410035567607 snr LHS7N18A19024779

2 000 kr

Utrop: 1 400 kr

Mobiltelefon Nokia 2.2 black imei 35421610273976414 snr hzal1670caj83100350 med laddare i kartong

400 kr

Utrop: 300 kr

Mobiltelefon Huawei Mate 20 Pro LYA-L29 Snr LHS7N19123013982 imei 869103045441054 med laddare och bo

2 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Mobiltelefon Iphone Xs 64gb komplett i kartong fabriksåterstäld Imei 235722509377791 model A2097

3 300 kr

Utrop: 3 200 kr

Iphone 11 pro Model A2215 med laddare i kartong låst till icloud

3 700 kr

Utrop: 50 kr

Mobiltelefon Apple iPhone XS, 256GB, A2097, IMEI: 35721709228501, skyddplast kvar på skärm, med USB-kabel och oanvända hörlurar i originalkartongkartong

5 100 kr

Utrop: 4 400 kr

Mobiltelefon Apple iPhone X, 64GB, A1901, IMEI: 35487209494845, med skal och laddare (ej original)

3 300 kr

Utrop: 3 300 kr

Mobil Apple iPhone 8 A1905 olåst med några större repor 64Gb med fodral utan laddare imei 356766089129015

1 400 kr

Utrop: 2 000 kr

Mobil Samsing galaxy 10 Plus G975F Duos olåst bra skick imei 354653100849817

3 600 kr

Utrop: 3 600 kr

Mobil Samsung Galaxy S9 G960F Duos olåst spräckt baksida och krosskador framsida imei 353325103333732

425 kr

Utrop: 700 kr