1 - 6 av 6
Just nu klubbas Pant online. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juni 2020

Klubbad för

Eva Krskova-Halaska Vikström (1933- ), Grafisktblad, signerad -91, nr 92/100, blad: ca 38x25cm i ram skadad, Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm

50 kr

Utrop: 100 kr

Åke Nothberg (1891-1973), Olja på pannå, motiv: Landskap, ca21x26cm i ram Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm

150 kr

Utrop: 200 kr

Carina Moberg-Eyre (1954- ), Blandteknik på pannå, "konverterad woodoo-docka", signerad, 20x20cm Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm

325 kr

Utrop: 400 kr

Konst Skulpturer

Skulptur, Otto Pedersen, stående modell i trä, höjd: 26,0cm, slitage / skavd, signerad OTTO P med brännstämpel

Utrop: 1 000 kr

Teckning, signerad Karlmark 1964, Två kvinnor, 39x56cm (inkl. ram), gouache på papper, i ram

Utrop: 150 kr

Tryck, signerad Yngve Berg 1962, Fiskmarknad, 58x37,5cm (inkl. ram), bildtryck på papper, i ram

Utrop: 150 kr