1 - 20 av 21
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 juni 2020

Klubbad för

Musikinstrument Elektroniska

1 Synth Roland GW-8, sernr: ZX83041, strömkabel, manual, i mjuk väska. Visas och hämtas i vår butik, Sefina Västerås.

1 700 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Övrigt

Violin, Thomann Classic Violin 4/4, S/N: (21)72572YDD00068, med stråke, i fodral

425 kr

Utrop: 250 kr

Riverstone, Akustisk gitarr, Modell.nr: G118AG, stålsträngad, Serie.nr: 19041173272, i fodral

450 kr

Utrop: 250 kr

Elgitarr, Squier by Fender, Showmaster, made in Indonesia, snr 1C050251154 i mjukt fodral

650 kr

Utrop: 600 kr

Akustisk gitarr, SX Custom, modellnr: DG1K/II/BK, Snr: 6405737, stötskador, i mjukt fodral

300 kr

Utrop: 375 kr

Elgitarr Gould i mjukt fodral

500 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Övrigt

Gitarrem Enius modell. G-1071K

Utrop: 50 kr

Akustisk gitarr, Cort AD810 NS, Snr: 120902755, i hårt fodral

800 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Övrigt

Banjo Gold Tone CC-Tenor Snr: 2130128, med notbok/ manual, i mjukt fodral

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Musikinstrument Övrigt

Fiol Karl Höfner 7 1/4 Bubenreuth 1991, med hakstöd, stråke, i hårt fodral

750 kr

Utrop: 600 kr

Elgitarr Gibson Les Paul Studio 70's Tribute Gold Top, USA 2012, modellnr: LP70GSCH1, Snr: 115721512, manual, i hårt fodral

6 500 kr

Utrop: 6 000 kr

Akustisk gitarr Washburn Cutaway, med mikrofon, Festival Series, modell: EA10, i mjukt fodral

Utrop: 1 600 kr

Musikinstrument Träblås

Trumpet Stradivarius Vincent Bach, sterling silverpläterad, modell: 72, snr: 511232 L, tillverkningsår 1999, i fodral, med munstycke Vincent Bach 5C, garantibevis & kvitto från 2001-02-27 (Oregon, USA), bruksskick, alla spelstilar/high range

12 000 kr

Utrop: 18 000 kr

Akustisk gitarr, Aria, modell: AW75, snr: 92060006, stålsträngad, bruksslitage; repig, lackskador på kroppen, nagg i kanterna, i mjukt fodral

550 kr

Utrop: 350 kr

Musikinstrument Träblås

B-Trumpet Vincent Bach, Elkhart USA. snr: 605614 ML, med munstycke Bach 3C, bruksslitage; repig med buckla, i fodral. Tillkommer 3st sordiner samt trumpetstöd.

Musikinstrument Träblås

Piccolatrumpet Yamaha Japan, modell: YTR-6810 S, snr: 694726, fyra ventiler, med munstycke Yamaha Japan 14A4a, ett extra stämrör, i fodral, användarslitage

Musikinstrument Träblås

Klarinett Buffet Crampon & Co Paris, RC, snr: F252604, i fodral, användarslitage

Musikinstrument Träblås

Kornett Yamaha Japan, modell: YCR-261S, snr: 010597, med munstycke Dennis Wick London SL, små bucklor, användarslitage, i fodral

Musikinstrument Träblås

Altsaxofon Dixon, Taiwan, snr: LA9121512, med munstycke, extra F-klaff, rem, extra blad till munstycke, rengöringsverktyg, bruksanvänd, i fodral med nycklar

2 400 kr

Utrop: 3 200 kr

Musikinstrument Träblås

Klarinett LeBlanc, snr: B87339, med extra blad samt skydd i trä (nr. 42A660) till munstycket, i fodral, användarslitage

500 kr

Utrop: 750 kr