1 - 20 av 65
1234 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 juni

Klubbad för

Collier med odlade pärlor 5,4-5,7mm, lås i oädel metall

Utrop: 125 kr

Ring Palladium 500 Ø19½ 4,2g

800 kr

Utrop: 700 kr

Knivset Global Cromova 5st, i knivblock,ej visning

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr

Skruvdragare/borrmaskin DEWALT, 18 volts lithiumbatteri, laddare, 2 borrar, väska. Ej på visning

850 kr

Utrop: 425 kr

Jacka ACNE Studios "Muse Paw 14", storlek 34

Utrop: 3 000 kr

St Dupont Tändare, med emalj, snr: B1AANJ51, 3,7cmx1cmx6,2cm, ej funktionstestad

850 kr

Utrop: 300 kr

Friis & co, väska, svart med logo, ormskinsliknande, 31cmx16,5cm, med axelband

50 kr

Utrop: 200 kr

bsweden Lampa, Siluett 46, Malin Sköld, tonad plast, 46cm, dimmer

950 kr

Utrop: 700 kr

bsweden Lampa, Siluett 46, Malin Sköld, genomskinlig acrylplast, 46cm, dimmer

700 kr

Utrop: 700 kr

Georg Jensen Skål, Bloom, 16cm, rostfritt stål

250 kr

Utrop: 300 kr

Georg Jensen Vas, Cafu, 15cm, rostfritt stål

200 kr

Utrop: 250 kr

Georg Jensen Ljustakar 1 par, Bloom, 11,5cm, rostfritt stål

475 kr

Utrop: 400 kr

Georg Jensen Salt- och Pepparkvarn, Alfredo, 11,5cm, rostfritt stål

600 kr

Utrop: 500 kr

Georg Jensen Ljusstake, Cobra, 16cm, rostfritt stål

Utrop: 500 kr

Diesel Handväska, läder, svart och silvrig, RN 93243 CA25594, med metall- och plastdetaljer, 28x16cm, sliten

125 kr

Utrop: 150 kr

Ferrari Testarossa Bagageväska/Väska, camelfärgat läder, 32cmx75cmx18cm, ålderskador på insida, små märken på utsida

850 kr

Utrop: 1 500 kr

Versace Unica Borsone, weekend, svart läder, guldmetall, dustbag mått ca 41x23cm

VERSACE, solglasögon, modellnr:2140, SNR: DV0723682, i hårt fodral

VERSACE, sneakers, storlek 41, dustbag, kartong

GUCCI, sneakers, storlek 40, orginalbox med dustbag till vadera sko, bruksskick