41 - 60 av 65
1234 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 juni

Klubbad för

Skål Orrefors Ø14,5cm blå/röd

200 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Kosta Boda, Atoll, blå Ø17cm

Utrop: 75 kr

Skål, Kosta Boda, Contrast, blå/vit Ø22

225 kr

Utrop: 100 kr

Skål Kosta Boda Ø24 rosa

100 kr

Utrop: 100 kr

Skål Kosta Boda Mine, blå Ø17cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Ljuslykta Orrefors H:6cm B:10cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Kostsa Boda, Bertil Vallien, Artist collection, "Antikva" H:15cm

175 kr

Utrop: 75 kr

Vas Kosta Boda, design: Bertil Vallien, Artist Collection, signerad och numrerad:47834§

200 kr

Utrop: 75 kr

Bestick Nils Johan 16 delar, 4 bordsknivar, 4 bordsgafflar, 4 bordsskedar, 4 kaffeskedar i metall, i orginalkartong

650 kr

Utrop: 375 kr

Julgransdekoration i förgylld mässing med 24K guldplättering 16,3g singnerad Georg Jensen, Jungfru Maria och Jesus

100 kr

Utrop: 125 kr

Juldekoration ängel i förgylld mässing med 24K guldplättering 21,5g, singerad Georg Jensen

Utrop: 125 kr

Ljusstakar "Cobra" signerad Georg Jensen höjd :20cm

650 kr

Utrop: 500 kr

Skål "Bloom" signerad Georg Jensen, längd: 22cm

300 kr

Utrop: 375 kr

Skål "Legacy" signerad Georg Jensen Ø15cm

Utrop: 500 kr

Samlarkniv, Owe Wallin, skaft i trä & slida i läder, totallängd kniv ca 165mm. Ej på visning

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Samlarkniv, Gunnar Momsilovic, skaft i trä & slida i läder, totallängd kniv ca 150mm. Ej på visning

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Fällkniv, Remington, 2 blad, totallängd kniv ca 135mm. Ej på visning

Utrop: 1 200 kr

Fällkniv, condor U.S.A, A1-03083, Totallängd kniv ca 145mm. Ej på visning

Utrop: 1 200 kr

Fällkniv, Beretta U.S.A, Busfield, medföljande fodral Moki, totallängd kniv ca 140mm. Ej på visning

Utrop: 1 200 kr

Samlarkniv, helhorn, Bertil Fällman, totallängd kniv ca 175mm. Ej på visning

2 900 kr

Utrop: 2 900 kr