1 - 8 av 8

Avslutad | Pant – Tisdag 30 juni

Klubbad för

Assieter 6st, Bo fajans, Signerade: 1086KK, Ø19,3cm

Utrop: 200 kr

Askfat, Bo Fajans, Höjd: 14cm Bredd: 19,5cm, Signerad: 1068AP

100 kr

Utrop: 125 kr

Servis Orrefors Kristall 24 delar "Gustaf Adolf II", 6st Vinglas H: 11cm, 8st Likörglas H: 8,5cm, 7st Whiskeyglas H: 5,7cm, 3 Snapsglas H: 8,5cm

1 000 kr

Utrop: 600 kr

Figurin, pojke/man som spelar dragspel på en tunna, höjd 23cm, signerad B & G Kjobenhavn 1661 Denmark

250 kr

Utrop: 300 kr

Figurin, sovande pojke med pijamas och nalle, längd 17cm, signerad Royal Copenhagen Denmark, defekt, lite nagg på undersidan av foten

150 kr

Utrop: 75 kr

GEORG JENSEN, ljusstake, Glow, rostfritt stål, formgivare Maria Berntsen, Danmark, höjd 3,7 cm, diameter 8cm, vikt 183,0g

200 kr

Utrop: 150 kr

Ljusstake, rostfritt stål, Georg Jensen, modell: Season, design Maria Bernsen, Ø24,7cm

325 kr

Utrop: 375 kr

GEORG JENSEN, Swing, ljusstake, rostfritt stål, höjd 21 cm

325 kr

Utrop: 375 kr