1 - 6 av 6
Just nu klubbas Pant online. Gå in här

Avslutad | Aficionado – Torsdag 13 augusti

Klubbad för

BROSCH, silver, tillverkad av Riksdaler 1780, bredd 41 mm, vikt 29,7 g, lödningar.

400 kr

Utrop: 400 kr

GAUDY, 18K guld / brons, infattat romerskt mynt, vikt 7,0 g.

2 000 kr

Utrop: 2 000 kr

ARMBAND, silver, 5 st fattade 2 Mark från Tyskland, 1888-1905, längd ca 21 cm, vikt 79,2 g.

1 600 kr

Utrop: 550 kr

BROSCH, 18K guld / silver, fattat mynt, Riksdaler, 1782, kvalité ca 1 med mindre ytskador, total vikt 36,9 g, myntet hålls på plats av en metallcirkel.

Utrop: 4 000 kr

MANSCHETTKNAPPAR, SPORRONG, förgylld metall, blå emalj.

100 kr

Utrop: 150 kr

MONT BLANC ring, sterlingsilver, stl 18 mm, vikt 7,5 g, originalask medföljer, slitage.

375 kr

Utrop: 400 kr