1 - 20 av 36
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 augusti

Klubbad för

Skohorn Manola Blahnik 28cm bruksskick

425 kr

Utrop: 500 kr

Kapsylöppnare Säl L14cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Ljuslyktor 3st Skultuna Kin svarta

250 kr

Utrop: 125 kr

Lanterna med oljebrännare HG M47617. Ej med på visning.

375 kr

Utrop: 300 kr

Skål Bloom Geor Jensen Ø16cm

225 kr

Utrop: 250 kr

Skål Bloom Geor Jensen Ø16cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Fat Georg Jensen Panton Masterpiece Large 37x44cm design Verner Panton.

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Skor ett par Gianmarco Lorenzi Black Label limiterad utgåva B91/024, stl 38 i box, cert, dustbag

Skor ett par Gianmarco Lorenzi Black Label limiterad utgåva i72/069 storlek 38, box och certifikat

Golvlampa, design Louis Poulsen, Modell: Louis Poulsen OJ, Höjd: 130cm, 42W, Vit, några mindre fläckar vid foten. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

Utrop: 3 000 kr

MONTBLANC Meisterstuck, Plånbok, Soft Grain,Ref.nr: 118354, med tillbehörande box, cert och manualer

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Tändare, Cartier Paris, nr: D17901, 7x2,5x1,2cm double

750 kr

Utrop: 750 kr

Kikare Zenith, 7x35, Fully coated lens, no:381679 i brun originalväska,

125 kr

Utrop: 125 kr

Diane Von Furstenberg, kuvertväska 440-Lace Clutch, nr: 84177

325 kr

Utrop: 250 kr

Guldtacka 24K 100g C Hafner Germany snr. 029015

Utrop: 64 000 kr

Omega ask till damur i röd sammet ca 1960-tal, smärre slitage

225 kr

Utrop: 125 kr

Samlarlådor 2st i trä för mynt/medaljer

275 kr

Utrop: 125 kr

Solglasögon ett par Thomas Sabo modell E0003 001-106 A, utan fodral

300 kr

Utrop: 300 kr

Solglasögon ett par Thomas Sabo modell E0012 236-244 A utan fodral

300 kr

Utrop: 300 kr

Solglasögon ett par Thomas Sabo modell E0004 052-103 A, utan fodral

250 kr

Utrop: 300 kr