1 - 6 av 6

Avslutad | Pant – Tisdag 4 augusti

Klubbad för

Vinglas 2st Höganäs H16,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Figurin Lisa Larsson Gustavsberg, ekorrar från serien Noaks Ark, 15x7,5cm

850 kr

Utrop: 850 kr

Figurin Lisa Larsson Gustavsberg, katt från serien Lilla Zoo, 9x5cm

650 kr

Utrop: 375 kr

Uppläggningsfat Rörstrand Blå Eld, Hertha Bengtson Längd: 35cm

425 kr

Utrop: 550 kr

Vas Nittsjö nr. 2120 höjd: 26cm

200 kr

Utrop: 225 kr

Ytterfoder Gustavsberg 1900-talets början, keramik Oktagonal form. Nedre kant genombruten, Kinesisk stil i dekoren, Höjd 19cm, Ø30cm Slitage. Ställvis krackelerad, nagg

450 kr

Utrop: 550 kr