1 - 20 av 34
12 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 augusti

Klubbad för

Skål Orrefors Residence H8cm Ø12cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Skål Orrefors Corona H8cm Ø11cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Skål Orrefors Tulpan H11cm Ø11,5cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Skål Orrefors Lotus H9cm Ø10cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Vas Orrefors Vicke Lindstrand Stella H14cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Vas Kosta Boda Ulrica Hydman Vallien H25cm

350 kr

Utrop: 200 kr

Glasskulpturer 4st Adam Jablonski

275 kr

Utrop: 250 kr

Glasskulptur Adam Jablonski H24cm

275 kr

Utrop: 250 kr

Ljuslykta "Tonga" Monica Backström Kosta Boda Ø10cm H6cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Skål "Tonga" Monica Backström Kosta Boda H9cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Skål "Tonga" Monica Backström Kosta Boda H14cm

175 kr

Utrop: 100 kr

150 kr

Utrop: 100 kr

Skål "Tonga" Monica Backström Kosta Boda H17cm

275 kr

Utrop: 125 kr

Fat "Tonga" Monica Backström Kosta Boda 24,5x29,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Fat "Tonga" Monica Backström Kosta Boda Ø39,5cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Vas Kosta Boda Göran Wärff signerad o numrerad 49809 H27cm

475 kr

Utrop: 375 kr

Fat Kosta Boda Ulrica Hydman Vallier Ø19cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Vas Sofiero Kosta Boda H16cm

475 kr

Utrop: 125 kr

Konstglas Ankor Mats Jonasson Målerås H12,5cm L18,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Ljusstakar 3st Festivo Iittala H18cm

650 kr

Utrop: 500 kr