1 - 6 av 6

Avslutad | Pant – Tisdag 4 augusti

Klubbad för

Akustisk gitarr Yamaha FG-430A snr00602540 utan fodral

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr PRS Santana SE snrE04514 i fodral

2 600 kr

Utrop: 2 400 kr

Elgitarr Fender Stratocaster snrMX10291716 made in Mexico lackskador i skadat fodral

4 100 kr

Utrop: 1 700 kr

Elgitarr Squier by Fender Japan Vintage Stratocaster snr JV13971, Tag " -57 Vintage Stratocster", tobacco sunburst, i mycket gott skick, 1982-1984, svajarm, verktyg, plektrumskydd 1-lager, flera jackmärken/pins från tiden. Visas o hämtas på Östergat Malmö

Utrop: 10 200 kr

Elgitarr Fender Stratocaster, snr:MX13379402, tillverkad i mexico, mjukt fodral

3 000 kr

Utrop: 3 000 kr

Musikinstrument Elektroniska

Keyboard KORG Krome Music Workstation med touchview, Modellnummer KROME-61, serienummer: 006068. Med strömsladd och vadderat fodral, bruksslitage . Ej med på visning.

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr