1 - 5 av 5

Avslutad | Pant – Tisdag 8 september 2020

Klubbad för

Musikinstrument Elektroniska

Keyboard M-Audio Oxygen 61, Serienr: B51710160325772, doftar starkt av rök, med kabel, Visas och hämtas på Sefina Örebro, Östra Bangatan 42A

425 kr

Utrop: 50 kr

Akustisk gitarr med mic Washburn Cumberland, Modellnr: J28SCE, Serienr: 97110004, lack/stötskador, repor, pigg i stränghållare stall trasig, volymknapp mic saknas, i slitet hårt fodral, Visas och hämtas på Sefina Örebro, Östra Bangatan 42A

1 900 kr

Utrop: 50 kr

Elbas J&D by Jack & Dany Brother, liten repa i lacken på baksida kropp, i hårt fodral

325 kr

Utrop: 350 kr

Gitarr Fender acoustics 6-strängad modell:CD-60 NAT--DS-VS snr:IPS1412276 med mjukt fodral lite smårepor på baksidan av kroppen

700 kr

Utrop: 600 kr

Elgitarr Ibaneze Ergodyne modell: EDR470EX snr: CP04037936 med förstärkarkabel och axelband, i mjukt fodral

800 kr

Utrop: 700 kr