1 - 20 av 42
123 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 september 2020

Klubbad för

Wadesa 18K, armbandsur, Ø17mm, boettnr 5025, manuell (saknar krona) plexiglas repigt/naggat, flexband i metall

650 kr

Utrop: 800 kr

Certina New Art 18K armbandsur, manuell, 33mm, repigt plexiglas, graverad "För nit och...", boettnr:441.3810.68 med länk i stål

3 200 kr

Utrop: 2 700 kr

3 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Armbandsur Gala Shock-Stop 18K 19,5g manuell, 16x21mm, länk 18K, repigt plexiglas

Klockor Sjöö Sandström

Armbandsur Sjöö Sandström Royal Steel Classic II, 32mm, refnr MMVII, no. 346, pärlemorurtavla, stål, safirglas, datum, quartz, länk i stål (bruksskick)

8 100 kr

Utrop: 5 300 kr

Klockor Casio

Casio G-Shock, armbandsur, refnr GA-2000S-1AER, 5590, snr 909FR9, quartz/digital, stål med gummilänk

600 kr

Utrop: 375 kr

Klockor Emporio Armani

Emporio Armani, armbandsur, refnr AR-1908 snr 111808 stål, quartz, Ø32mm, länk i stål

450 kr

Utrop: 550 kr

Klockor Casio

Casio G-Shock Mudmaster, armbandsur, refnr GG-B100-1AER, 5594, snr 977M8M, quartz/digital, stål med gummilänk, med manualer, box och ytterkartong

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Longines Flagship Heritage, armbandsur, refnr L4.795.4.72.2, snr 35451533, automat, stål, datum, Ø38,5mm, plexiglas något repigt/naggat, läderarmband, extra läderarmband (slitet) cert feb-2010 Fredmans Ur, manual, kvitto på köp, reklamblad,box och ytterka

4 500 kr

Utrop: 5 400 kr

Omega 14K graverad, quartz, plastglas repig, datum, med stållänk

3 400 kr

Utrop: 3 500 kr

Certina 18K 23mm, graverad, bucklig, stållänk, datum, quartz, går ej, stållänk, trasigt lås

1 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Unoaerre 18K, quartz går ej, 26mm, datum, repigt plastglas, X-länk i 18K bruttovikt 29,8g

6 900 kr

Utrop: 7 100 kr

Omega Seamaster 120m, 40mm S/n: 54214676, quartz, datum, stål/guld, repig glasring, safirglas i box, yttrekartong med manualer och extra länk

6 400 kr

Utrop: 6 500 kr

Herrur Seiko Chronograph 100m, 38mm, quartz, repigt glas, datum, stål, repigt armband, viklås, Modellnr: 7T92-0LH0, Refnr: 060648

425 kr

Utrop: 125 kr

Guldklocka Omega 14K brv 57,7g manuell, datum, plexiglas (små repor), armband i 18K 17,5cm, Ø38mm

16 400 kr

Utrop: 20 000 kr

Herrur Omega Seamaster De Ville, manuell, datum, flexiband, plexiglas (små repor), guld på stål, små repor på bakboeten, bruksskick

3 100 kr

Utrop: 2 000 kr

Fickur Seeland 14K, manuell, liten sekundvisare, ograverad, savonett, Boettnr: 128937

6 600 kr

Utrop: 3 600 kr

Fickur 14K, liten sekundvisare, saknar en visare, trasigt glas, Boettnr: 36476

1 500 kr

Utrop: 850 kr

Omega Seamaster 18K 32mm, brv 20,8g, quartz, datum, ograverad, safirglas, i behov av service, med läderband (ej original)

3 800 kr

Utrop: 4 200 kr

Omega 18K quartz, 32mm, datum, safirglas, läderband, graverad, med certifikat 2000-06-20 från Klockmäster Lund, Boettnr: 56853419, i box och ask

4 400 kr

Utrop: 3 000 kr