1 - 12 av 12

Avslutad | Pant – Tisdag 15 september

Klubbad för

Plunta nr 90 Skultuna Mässingsbruk design Pierre Forsell, höjd 18 cm

450 kr

Utrop: 500 kr

Chanel Soft Flap bag, svart quiltat kaviarläder, detaljer i vitmetall, hologrammärkt 14914954, 30x20x10cm, i dustbag, med cert (grovt slitage på hörn)

7 300 kr

Utrop: 5 800 kr

Bordslampor ett par i mässing Gusum, skärmar i papp med fläckar, fläckar på mässingen höjd m skärm ca 64cm, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm

Utrop: 1 000 kr

NECESSÄR, LOUIS VUITTON, Poche toilette, monogram canvas, 25x20x5,5cm, med dustbag, kvitto och kartong

4 100 kr

Utrop: 2 000 kr

Ljusstakar 1 par Malm Höjd: 29cm. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20

650 kr

Utrop: 250 kr

Bord, Butlers Tray , ädelträ , förmodligen 1900-talets mitt Höjd: ca 45cm Bredd: 115-90 cm. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20

650 kr

Utrop: 800 kr

Sabel, Kungliga flottan, Carl Eickhorn, Solingen, klingan har graverad dekor, längd: 91cm, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan.

2 700 kr

Utrop: 3 000 kr

Pärlcollier med odlade pärlor Ø6,0-7,0mm, längd: 45,0cm, bredd: 1,9cm, 2-radigt, med lås i metall

Utrop: 750 kr

Smyckeset EDBLAD, modell: Monaco, guldfärgad metall, Örhängen ett par med vita stenar och Collier med vita stenar, längd: 39,0-40,5cm

175 kr

Utrop: 150 kr

Penset, Cross, Irland, stål, med emalj samt svarta plastdetaljer, en stiftpenna och en kulstspenna, i originaletui

200 kr

Utrop: 200 kr

Sedelklämma Georg Jensen, metall, Ø49,0mm

175 kr

Utrop: 50 kr

Väska Chanel Classic Jumbo Flap Bag, svart quiltat läder, detaljer i gulmetall, justerbar axelrem, mått: 23x34x10cm, 3st innerfack, 1 ytterfack, hologrammärkt: 3939294, med certifikat, dustbag (ej original). Lätt bruksslitage; mindre repor på lädret

22 500 kr

Utrop: 22 000 kr