1 - 5 av 5

Avslutad | Pant – Tisdag 15 september

Klubbad för

Skål Kosta Boda design Ulrika Hydman Vallein, modell Tulip,höjd: 14,5cm diameter: 22cm

275 kr

Utrop: 225 kr

Flaska med skadad kork, Höjd: 20,5cm, nagg i botten. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20

Utrop: 200 kr

Vinglas 14st, Duka, modell: Sergel, höjd: 18,5cm, Visas och hämtas hos Sefina Götgatan i Stockholm

Utrop: 1 700 kr

Karaff, Orrefors, design: Olle Alberius, ofärgat glas, höjd: 24,0cm, i kartong, spricka i handtaget

25 kr

Utrop: 200 kr

Vas, Kosta Boda, signerad: Ulrica Hydman Vallien, ur serien "Paradis", höjd: 12,5cm, Ø14,5cm, handmålat glas, nr. 58517

150 kr

Utrop: 200 kr