1 - 3 av 3

Avslutad | Pant – Tisdag 22 september 2020

Klubbad för

Konst Skulpturer

Skulptur, Storseglaren, Lisa Larson, brons, höjd 11,5cm, numrerad nr 263

15 400 kr

Utrop: 10 200 kr

Emil Olsson (1890-1964), olja på duk, signerad, motiv 31x40cm, i ram yttermått 50x59cm

1 800 kr

Utrop: 1 200 kr

Jens Konradsson (1971-) "Dold man" 2011, signerad, olja/akryl på duk, 31x40cm

Utrop: 2 400 kr