1 - 1 av 1

Avslutad | Smyckekvaliten – Lördag 28 november 2020

Klubbad för

Accessoarer Övrigt

ALMANACKA, förgylld metall, dekor i relief, pärlemor, antik, mått 9,5x6,5 cm, pennhållare 18K guld, Ludvig Sturm, Stockholm 1824, vikt totalt 101,2 g, slitage på baksida, sprickor i metall.

Utrop: 11 000 kr