1 - 3 av 3

Avslutad | Pant – Tisdag 20 oktober

Klubbad för

Tavla Clyde Persson, olja på duk, 22,5cmx27cm, 33,5cmx38,5cm med ram, signerad

100 kr

Utrop: 150 kr

Tavla Evert Färhm, olja på pannå, 50,5cmx58,5cm med ram, signerad

Utrop: 300 kr

Tavla Hans Ripa, olja på duk, 106,5cmx50cm med ram, signerad -59

Utrop: 600 kr