1 - 16 av 16

Avslutad | Pant – Tisdag 17 november 2020

Klubbad för

Roger Fällman (1961-), olja på duk, signerad, mått: ca 38 x 46cm, i ram

300 kr

Utrop: 375 kr

325 kr

Utrop: 375 kr

Tavla, Maurice Blanchard (Frankrike 1903-1969), blandteknik, signerad 53, 34x44cm inkl ram, skadad ram, missfärgningar

Träskulptur, Kay Bojesen, 20cm, teak och limbaträ, skador, signerad

950 kr

Utrop: 700 kr

Tavla, Maurice Blanchard (Frankrike 1903-1969), blandteknik, signerad -53, missfärgningar, 30,5x40,5

Utrop: 800 kr

Tavla, Peter Johansson (1964-), "Vem gör konsten?", färglitografi, signerad i blyerts, 52x42cm inkl ram, med litografibok

Utrop: 425 kr

Tavla, Torsten Hylander (1944-) 32x26cm inkl ram, signerad TH-82, sliten ram

300 kr

Utrop: 375 kr

Tavla, Ole Ahlborg, litografi, signerad 74/300, 32x26cm inkl ram

Utrop: 375 kr

Tavla, Ole Ahlborg, litografi, signerad 75/300, 32x26cm inkl ram

Utrop: 375 kr

Färglitografi, Anders Österlin,"Paletten" signerad 70/220, 43x32cm, Visas och hämtas på Sefina Bergsgatan 1 Malmö

Utrop: 125 kr

Färglitografier, Anders Österlin,"Paletten" signerad 80/220, 43x32cm, Visas och hämtas på Sefina Bergsgatan 1 Malmö

Utrop: 125 kr

Färglitografier, Anders Österlin,"Paletten" signerad 91/220, 43x32cm, Visas och hämtas på Sefina Bergsgatan 1 Malmö

Utrop: 125 kr

Poster, Anders Österlin (1926-2011), Litigrafiskt tryck, Norstjernan Landsvägsvelociped 1914, 46x65cm, visas och hämtas på Sefina Bergsgatan 1 Malmö

Utrop: 200 kr

Poster, Anders Österlin (1926-2011), Litigrafiskt tryck, Lådbil 1963, 46x65cm, Visas och hämtas på Sefina Bergsgatan 1 Malmö

Utrop: 200 kr

Poster, Anders Österlin (1926-2011), Litigrafiskt tryck, Snälltågslokomotiv ltt F. 1914, 46x65cm, Visas och Hämtas på Sefina Bergsgatan 1 Malmö

150 kr

Utrop: 200 kr

Poster, Anders Österlin (1926-2011), Litigrafiskt tryck, Prins August 1856, 46x65cm, Visas och hämtas på Sefina Bergsgatan 1 Malmö

150 kr

Utrop: 200 kr