1 - 7 av 7

Avslutad | Pant – Tisdag 17 november 2020

Klubbad för

Elbas Cort Action-V-DLX, Serienr: 090705054, saknar case

1 200 kr

Utrop: 425 kr

Elgitarr Squier by Fender Strat, made in China, Serienr: CY01040865, slitage i lack, hårt case

650 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Övrigt

Tenorsaxofon, Jupiter JTS500Q, snr: YF54977, med intyg och tillbehör, i väska. Ej med på visning.

4 600 kr

Utrop: 5 400 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon, Studio Projekt B1, i träetui med sladdar

400 kr

Utrop: 500 kr

Akustisk gitarr Samik, modell LW0-15, SNR: 4061502296, skador, i mjukt fodral

300 kr

Utrop: 375 kr

Elgitarr Guild, USA, modell nr X-170 snr HL 100667, från 1991, i hårt fodral

Utrop: 16 200 kr

Akustisk gitarr med mikrofon Godin Multiac serie nr 17116103, made in Canada, med mjukt fodral

Utrop: 9 600 kr