1 - 4 av 4

Avslutad | Pant – Tisdag 24 november 2020

Klubbad för

Tavla, Oljemålning kvinnomodell Signerad: Zadig (Jacues Zadig) 46,5x37,5cm

750 kr

Utrop: 1 000 kr

ERIK OLSON, färglitografi, signerad och numrerade, 50x40 cm, i ram

650 kr

Utrop: 300 kr

ERIK OLSON, färglitografi, signerad och numrerade, 56x44 cm, i ram

250 kr

Utrop: 300 kr

Tavla May K.Leon Epr.d artiste i träram 38x42cm

175 kr

Utrop: 300 kr