1 - 3 av 3

Avslutad | Pant – Tisdag 24 november 2020

Klubbad för

Harry Kampf (1926-1989), färglitografi Båten Blidösund på strömmen, signerad och numrerad 266/360, 69cmx54cm i ram,

Utrop: 500 kr

Jordi Arkö (1951-) Etsning, signerad och märkt E.T, 18,5cmx27cm, i ram

Utrop: 500 kr

Vas Kosta Boda Open minds av Ulrika Hydman Vallien H:27cm48744, med aningen sliten sockel 5cm hög.

800 kr

Utrop: 600 kr